Šis didingas ąžuolas virs į dailią skulptūrą! Kuo jis taps ir kur jis stovės – spręskite Jūs!

i puslapi

Esu žmogus, kuris įsiklauso į kitų nuomonę, prieš teikdamas kokią svarbesnę įstatymo pataisą, visada darau apklausas ir tariuosi su žmonėmis, kuriuos tai labiausiai palies. Nesvarbu kokios jos būtų. Ar susijusios su neformaliuoju ugdymu, bendruomenėmis, sveikatingumo skatinimu, mano visas dėmesys žmogui !!!

Šį kartą vėl kreipiuosi į Jus, dėl ne ką lengvesnio klausimo, milžiniško 5 metrų aukščio ir 1,5 m. pločio ąžuolo, kuris buvo skirtas Ramygalai, ožkos skulptūros statymui. Visa Ramygala buvo įtrauka į diskusijas, o vaikų piešinių motyvais buvo sukurta skulptūros koncepcija. 2016-08-20 Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos sąskrydyje teko pranešti liūdną naujieną, kad ožkos skulptūros Ramygaloje nebus, nes nepavyko rasti bendro sprendimo su visais vietos gyventojų atstovais. Teko atidėti savo svajonę pastatyti Ramygaloje gražią ir didingą skulptūrą ožkai vėlesniam laikui.

Aš esu savo krašto patriotas ir norėčiau prisidėti prie Panevėžio rajono gražinimo. Atsižvelgiant į tai, visi galite teikti man pasiūlymus, kokia skulptūra ir kokioje vietoje, būtų tinkamiausia Panevėžio rajone. Galbūt jau ne vienam aktyviam bendruomenės nariui norėjosi pastatyti skulptūrą, kuri simbolizuotų tą kraštą.

Pasiūlymus galima teikti dvi savaites. Savo pasiūlymus siųskite el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambindami tel. 86 98 42667. Labai laukiu Jūsų pasiūlymų, mielieji kraštiečiai! Tikiuosi, jog bus rastas pats gražiausias sprendimas ir mes pastatysime skulptūrą!

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!