Kurk ir laimėk!

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

13579029 10209243996435043 1513453575 n

Birželio 25 dieną Ramygaloje duris atvėrė pirmasis Panevėžio rajone Atviras jaunimo centras. Ba galo džiaugiuosi! Dar  2011 m. dirbdamas JRT parengiau jaunimo politikos koncepciją bei sukūriau jaunimo užimtumo 2012-2015 m. programą, išsiaiškinau jaunimo poreikius, įtraukiau juos į veiklas. Kasmet organizavau  jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų projektų finansavimo konkursus. Jau tuomet pavyko įtikinti Panevėžio r. savivaldybės tarybą jaunimo projektų finansavimui skirti net 5 kartus daugiau lėšų! Drąsios svajonės ir ambicija įkurti Atvirą jaunimo centrą Ramygaloje davė savo rezultatus, nors ir nebuvo lengva. Ne kartą LR Seime sporto ir jaunimo komisijoje, kurios narys esu, teko kviestis socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovybę ir aiškintis dėl stringančių jaunimo projektų įgyvendinimo.

 

Atviro jaunimo centro atidarymas Ramygaloje - ne tik naujos galimybės, naujos pažintys bei veiklos vietiniam jaunimui, bet ir didelis impulsas visam Panevėžio krašto kultūriniam bei socialiniam gyvenimui. Jaunimui čia bus siūlomos įvairų jaunimo skonį ir pomėgius atitinkančios veiklos: darbas su kompiuterinėmis programomis, foto-video užsiėmimai, rankdarbiai, kino vakarai, muzikavimo užsiėmimai, poilsio erdvė, kur galima ramiai bendrauti, žaisti stalo žaidimus, ruošti pamokas, sporto-treniruoklių kambarys norintiems sportuoti. Net 30 socialinės rizikos grupės jaunimo atstovų jau  dalyvauja socialiai atsakingos asmenybės „Aš esu kūrėjas” programoje. O 40 jaunimo atstovų bus kviečiami dalyvauti smulkaus ir vidutinio verslo organizatoriaus mokymų programoje. Bendradarbiaujant su Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologine mokykla centre bus organizuojami profesinio orientavimo užsiėmimai, padėsiantys jaunimui pasirinkti profesiją ar integruotis į darbo rinką. Atviro jaunimo centro įkūrimas prisideda ne tik prie viso Panevėžio rajono jaunimo padėties gerinimo, bet ir padeda įgyvendinti socialiai atsakingos asmenybės ugdymo programą, kuri Ženevoje buvo pripažinta kaip viena perspektyviausių asmenybės ugdymo programų pasaulyje!

Ramygalos Atviras jaunimo centro veikla startavo! Tačiau dar daug ko trūksta. O kad išsiskirtume iš kitų Lietuvoje jau veikiančių centrų, reikalingas logotipas. Todėl kviečiu Panevėžio rajono jaunimą aktyviai siųsti savo pasiūlymus logotipui ir išsirinkti patį tinkamiausią!

IMG 7767 1

IMG 7777IMG 7790IMG 7781

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!