User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

keturios paslaptys

         Seimo nario Domo Petrulio inicijuotas „Knygų lagaminas“ keliauja toliau. Gegužės 25 d. jis apsilankys Ramygaloje ir Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Šį kartą su skaitytojais susitiks žurnalistas, viešųjų ryšių ekspertas, poetas Linas Kontrimas. Šis susitikimas skiriamas vaikų skaitymui. Visi žinome, kad vaikui skaitant lavėja jo vaizduotė, turtėja žodynas, laisviau reiškiamos mintys. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Apie tai diskutuosime su Linu Kontrimu.  Jis pristatys savo poezijos knygą vaikams "Keturios paslaptys. Kaip pažinti raides ir natas". „Po pasaulį klajoja skirtingi garsai. Jie turi savo namelius ir miestus. Jiems patinka būti kartu, nes tuomet jie tampa mums pažįstamais žodžiais ir sakiniais. Kitaip užrašyti garsai tampa muzikos natomis arba kitų šalių kalba. Jei žinosi keturias paslaptis, bus daug lengviau išmokti savo ir kitas kalbas, įvaldyti muzikinį raštą", – taip ši žavi eiliuota knyga pateikiama skaitytojams. Kaip teigia pats Linas Kontrimas, „ši knygelė yra skirta vaikams ir tėvams, kad jie padėtų mažiesiems įsitraukti į kūrybą ir per garsus ateitų į raidžių pasaulį“.

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

IMG 6623

Projektas „Knygų lagaminas“, startavęs kovo 31 d. rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, tęsia savo kelionę. Balandžio 15 d. jis lankėsi Upytėje ir Krekenavoje. Projektą pristatantis Seimo narys Domas Petrulis upytiečiams bei krekenaviečiams padovanojo susitikimą su vegetarų draugijos pirmininke, chemijos mokslų  docente, daugelio knygų autore Ksavera Vaištariene.

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

laikrasčiui

Kovo 31 d. startuoja mano inicijuotas projektas „Knygų lagaminas“. Jo tikslas – paskatinti Panevėžio krašto žmones daugiau skaityti. „Knygų lagaminas“ keliaus iš bibliotekos į biblioteką, skaitytojai turės galimybę susipažinti ir perkaityti šiuo metu pačias populiariausias lietuvių autorių knygas. O projekto pabaigoje visos knygos bus padovanotos bibliotekoms. Be to, bus organizuojami susitikimai su populiariais knygų autoriais – Irena Buivydaite, Algimantu Čekuoliu, Rūta Vanagaite, Ksaverija Vaištariene ir kt.

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

IMG 0760

Kovo 31 d. startuoja Seimo nario Domo Petrulio inicijuojamas projektas „Knygų lagaminas“. Jo tikslas - ne tik padovanoti knygų Panevėžio rajono bibliotekoms, bet ir organizuoti susitikimus su knygų autoriais. Su skaitytojais susitiks tokie lietuviškų knygų autoriai, kaip Irena Buivydaitė, Rūta Vanagaitė, Algimantas Čekuolis ir kt.

                      Kiekvienas „Knygų lagamino“ susitikimas su autoriais – teminis ir jo metu galima bus laimėti knygų. Pirmasis susitikimas skirtas meilei. Tačiau, norint gauti dovaną, reikia atlikti namų darbus. Šįkart ateidami į susitikimą, atsineškite parašytą meilės rašinėlį „Mano meilės istorija“. Bus išrinkta šauniausia meilės istorija, o autorius gaus dovanų – I. Buivydaitės knygą su palinkėjimais.

2013 Veiklos ataskaita

2014 Veiklos ataskaita

2014 VEIKLOS ataskaita

2015 Veiklos ataskaita

2015ataskaita

 

 

 

Už Panevėžio kraštą!

 

 

Už tai, kas svarbiausia!